Ieskats Disco 80-90 pasākuma ierakstā.

Pavisam īss ieskats Disco 80/90 #DiscoNakts 2021 warmup #3 noskaņā un sajūtās. Tā gan tikai esence, visas odziņas tā īsti izbaudi pilnajā ierakstā.

DJ Saimons – Voulez Vous Dancer.

Paskaties, kā meitenes un puiši disko stilā Fotostūrītī iejutās un kas no tā sanāca. Konkurss par labāko tērpu un iejušanos lomā!! 3. uzvarētāji pēc Jūsu balsojuma brauc uz nākamo #DiscoNakts pasākumu!

DJ Saimons – Venus.

DJ Saimons – Volari.

 DJ Saimons – Iko Iko.

 DJ Saimons – Hot Hot Hot.

DJ Saimons – Dancing Queen.

DJ Saimons & DJ  Intars – Bailando.

DJ Intars – What Is Love.

DJ Intars – Captain Jack.

 DJ Intars – Barbie Girl.

 DJ Intars – l Love To Hate You.

 DJ Intars – Lodziņš.

Bildinājums pasākuma dienā un pirmais valsis diskotēkā. Romantiski!

Disco 80-90 ieraksts.

Iespēja vēlreiz baudīt Disco 80/90 #DiscoNakts 2021 warmup #3 ierakstu, izgaršot visas DJ Saimona un Intara izspēlētās improvizācijas un visas tik krāšņās 20. gadsimta melodiju nianses.

Līga Liberga – intervija.

Līga Liberga pirms pasākuma dalās pieredzē par to, kā par grūtos laikos sarīkot kārtīgu diskoballi ar smaidošiem ļaudīm, disko tērpiem un, protams, diskobumbām. Būs ko atcerēties! Disko stils pāri visam šovakar!

DJ Saimons – intervija.

DJ Saimons pirms pasākuma ar humoru un aizrautību pastāsta par savu ceļu un izvēli. Kārtīgs DJ zina “drēbi” un grūto ceļu uz to.

Andis Ožets – intervija.

Andis Ožets par Tukuma mūzikas dzīvi, par optimistisku saktu uz dzīvi. Atziņa – viss notiek!

Galvenais ir mērķis un tad ceļš uz to!

Vietējie viesi no Igaunijas – intervija.

Fotostūrītī sastaptie “Vietējie no Igaunijas”. Fantastiska atraktivitāte, dzirkstošs humors un stila izjūta. Pirms balles to redzam apģērbā, lūkosim arī viņu dejas soli pasākuma laikā. DiscoNakts – tā ir tikai vislabākā publika!