Lielā DISCO balle Tumē godam pārdzīvota!

Tas nu reiz bija DISCO, kas Latviju mazliet pakustināja. Lūko mazu ieskatu pasākumā, izbaudi atmosfēru un noskaņu!

#DiscoNakts komanda tur bija, mazliet dejoja, daudz strādāja un lūk Tev pasākuma iespaidu esence! Paldies Tumes kultūras namam – Līgai Libergai, Latvijas Disko muzejam – Intaram Miķelsonam, bāram “Disco Mojito”, Mezzoforte – Jurim Rozenbergam, URDT.LV, Gradio komandai, lieliskajiem Bengers FM, DJ Saimomam, Uldim Randoham.

Lielā DISCO balle Tumē – ieskats

Lielā Disco Balle Tumē – Bengers FM

Bengers FM – tas nozīmē milzīgu dinamiku, izteiktu atraktivitāti un izkoptu stila sajūtu. Šie puiši ar vieglu smaidu bez liekām ceremonijām pamodinās tieši Tavas Disco sajūtas. Netici? Skaties Bengers FM pilnu uzstāšanos nu jau leģendārajā pasākumā – “Lielā DISCO balle Tumē” un vēlreiz izbaudi vakara neaizmirstamo noskaņu. Vai atklāj to no jauna gūsti pārliecību par to, ka Disco balles ir īstā vieta Tavam azartam, izdomai un dzīvespriekam.

Iekustēsimies DISCO ritmos, tas nav nemaz tik sarežģīti! Kājas, ceļi, gurni, elkoņi, pleci, galva- viss kopā! Atmodinām savu DISCO dvēseli! Šovakar dejosim vienā listē! Jā, arī visai unikāla iespēja izjust nu jau pagājušā gadsimta 80to gadu saldo elpu. Esi uz viļņa!

Lielā Disco balle Tumē – DJ Saimons

DJ Saimons nu reiz ir tas puisis, kurš perfekti atrod dinamisku balansu starp ritmu un komentāru, starp šovu un lirisku noskaņu. Ja vēlies, klausies fonā, ja gribi – pagriez skaļāk un dejo līdzi uz visiem 110%. Protams, skati fantastisko DISCO noskaņu, tā pāri visam. Lai nu kā, ballīte Latviju satricināja un sāka to tieši DJ Saimons.

Lielā DISCO balle Tumē. #TūlītPēcBallītes intervija – Līga Liberga un Intars Miķelsons.

Disco balle beidzas, iespaidi turpinās! Karstā #TūlītPēcBallītes intervija. Par iespaidiem, sajūtām un jā, arī apņemšanos stāsta pasākuma galvenie “vaininieki”- Līga Liberga un Intars Miķelsons. Mums patiesi biežāk jāsanāk kopā!

Lielā DISCO balle Tumē. #TūlītPēcBallītes intervija – Bengers FM.

Uh! Bengers FM puiši savu performanci tikko kā beiguši, laiks, jā- iespaidus piefiksēt un karstās sajūtas uzreiz “pa plauktiem salikt”. #DiscoNakts, protams, to dara – viss notiek! Patiesas emocijas, padarīta darba sajūta, protams, mazliet nākotnes ieceru. Dari to, kam Tu tici, un kas Tev patīk! Disco balle beidzas, iespaidi turpinās! Karstā #TūlītPēcBallītes intervija. Mums patiesi biežāk jāsanāk kopā!