Pasākuma DISCO par mieru ieraksti.

Šajā tik satraucošajā laikā neviens nevar palikt malā. Latvijas DJ ir spējuši vienoties, viņi sanāk kopā Grobiņā un katrs savā stilā parāda, cik pasaule ir trausla, kas īsti ir miers un atgādina mums iepriekšējo karu traģiskumu.

DISCO par mieru! DJ Aivars Rokjānis, “Diskobols” Jelgava

DJ Aivara Rokjāņa stāsts par Jelgavu 2. pasaules karā tieši sasaucas ar mūsu izjūtām patreiz. Esam kārtējo reizi likteņa krustcelēs. Uz kuru pusi šoreiz?
“Diskobols”, tas skan lepni – slavenā Jelgavas studentu diskotēkai pulveris gana sauss arī pēc tik daudz gadiem, stāsts noteikti nav beidzies, mūs gaida vēl jaunas tikšanās! Esi uz viļņa!

DISCO par mieru! Dr. Feelgood, “DRF Sound | Lighting | Video” Aizpute

Dr. Feelgood savā vinila disku programmā. Skaties un klausies, kā skan mūzika tieši no vinila. Katrs DJ savā stilā, bet visi kopā – par mieru! Mēs nevaram palikt malā šajā tik izšķirošajā laikā!

DISCO par mieru! DJ Juris Giels “Ventas Dzirkstis” Kuldīga

DJ Juris Giels un “Ventas Dzirkstis” nekādus komentārus neprasa. Protams, arī šoreiz Juris godam tur savu Rock DJ šniti. Esam kopā par mieru! Atbalsta pasākums Ukrainai. Latvijas DJ sanāk kopā un dara.

DISCO par mieru! DJ Kaspars Upaciers “Ufo”

DJ Kaspars Upaciers, protams savā īpašajā stilā- kā kādreiz, toreiz… Diskotēka “Eva” Ķeguma kultūras namā, Diskotēka “Smaids” Kultūras namā “Draudzība”, Rīgas Popova radiorūpnīcas diskotēka “Eksperiments”. Tas viss reiz bija un daudz emociju un atziņu veidoja, tagad visi kopā Ukrainas atbalstam- Disco par Mieru!

DISCO par mieru! DJ Ģirts Šolis Rīga

DJ Ģirts Šolis mazliet neierastākā formātā – kā DJ ar savu skatu uz mūziku, attieksmi pret tajā apskatītajiem notikumiem un tā laikmeta kolorītu. Jā un, protams, kā kronis visam – darbs visu acu priekšā ar vinilu. Pārliecinoši un ar īpašu noskaņu, kā jau vienmēr tas notek, ja savu darbu dara ar pārliecību un mīlestību.

DISCO par mieru! DJ Intars Miķelsons Tukums

DJ Intars Miķelsons nozīmē it kā nesteidzīgu, bet dziļas domas un interesantu metaforu piesātinātu programmu, kura it kā nevilšus paņem savā ritmā un vaļā gan vairs nelaiž. Ritms, un savs stils, protams, realizējas. Tāda #DiscoNakts. Dejojam kopā!